Deep purple Praha 26.10.2010

27. října 2010 v 11:35 |  Something like a diary
Tenhle den, je jeden z nejlepších dnů v mém životě. Ráno jsem vstávala okolo deváté hodiny, abys si stihla umýt vlasy, vysušit a vyžehlit je, namalovat se a vymyslet co na sebe. Nešla jsem do školy. Okolo dvanácté hodiny pro mě přijela moje nejmilejší kamarádka Aneta se svou mamkou a sestrou. Cesta trvala překvapivě krátkou dobu, ale to se mi možná jen zdálo, protože jsme měli puštěné CD Steveho Vaie.
Dorazili jsme okolo jedné hodiny na Zličín. Skočili jsme si na oběd do Ikea. Pak jsme jeli metrem k O2 aréně. Tam bylo zatím jen pár lidí, tak jsme si řekli, že ještě skáknem do Nosferatu. Tam jsem se zamilovala do bot. Ano, opět do bot. Není to ani měsíc co mám nové boty a už chci zase další. Tyhle mi mátinka slíbila k Vánocům. Řekla bych, že jsou o dost kvalitnější než ty mé Demonia. Tyhle jsou New rock a za tu cenu určitě stojí.
http://www.mondobizaro.cz/images_zbozi/17811_1.jpg

Jsou z dost tvrdého materiálu nedokázala jsem je promáčknout, takže další plus.
Jsou bez zipu, ale dají se koupit i s ním, ale nejsem si jistá, jestli ten zip chci, takže beru asi ty bez. 13  dir není moc.
V Nosferatu jsem si koupila jen pavučinové silonky, protože tam nic moc hezkých věcí neměli. To jsem ale čekala. Ty věci jsou uplně jiné na obrázku než ve skutečnosti. Některé věci bych ani nepoznala. Těším se až navštívím Redraven. Okolo čtvrté hodiny jsme šli ještě do čajovny a pak čekat k O2 aréně. Pořád tam bylo málo lidí. Chvíli jsme se bavili s jednou fanynkou DP a ta řikala, že lístky jsou už uplně vyprodané, takže tam bude určitě hodně lidí.
Pak přišli "sekuriťáci" a řekli, že musíme počkat před páskami. Všichni se rozběhli k páskám. My byli 2. v jedné ze 4 fornt. Čekalo se ještě dlouho, ale stálo to za to. Byly dvě hodiny před začátkem a před arénou
čekalo už více, ale pořád málo lidí. Cca 90 lidí. Pak bylo už konečně 90 minut před začátkem. Ochranka nestihla dát ani povel. Hned jak se ozvalo z vysílačky "začněte pouštět", všichni se rozběhli ke vchodům. Byl to závod. U vchodu to bylo jako, když jdete do vězení na návštěvu nebo jako, když jste na letišti. Detektor kovu, rentgen tašek. Nesmělo se tam s foťákem, šperky s hroty dokonce ani spínací špendlík musel pryč. Dál taky plastové lahve, nosní spreje, deodoranty apod.
Když jsme se konečně dostali k dalšímu vchodu do sektoru, čekalo se další asi půl hodinu. Pak zase pouštěl a byl to další závod. Nakonec jsme chytli skvělá místa. Byla ale práce je udržet. Pořád za námi bylo hrozně málo lidí. Aréna byla zaplněna asi jen ze čtvrtky. V osm hodin přišla předkapela, která byla teda naprosto příšerná. Předkapela řekla, že je "zolomouce". Basák měl šestistrunku, která byla naprosto zbytečná, protože nebyla vůbec slyšet a zpěvák jako by byl uvězněn ve zvukotěsné krabici. Žádné výšky nevyzpíval, vždy když se snažil o vysoký tón, byl uvězněn jen v jedné tónině a nešel ani výš ani níž. Tahle rádoby kapela hrála 32 minut. Pak konečně přišla ta kapela, na kterou všichni čekali. Deep purple! Teprv teď začli přicházet lidi. Otočila jsem se a podívala se za sebe v domnění, že zamnou je pořád tak málo lidí jako předtím, ale najednou zamnou stovky lidí za sebou dívajíc se jedním směrem a to na podium, jak jinak. Z kapely vyzařovala energie, spousty energie. Lidi se začali skládat. V našem
okolí se složily dvě holky. Kdo ví kolik lidí se složilo dohromady. Ochranka měla co dělat. V téhle show bylo mimo zpívaných písniček a kytarových sól, taky baskytarová a klávesová sóla. V klávesovém sóle jsme slyšeli skladbu Vltavu, která byla narposto skvěle zahraná, mimo jiné samozřejmě. Nejvíce euforie bylo asi při písničce Smoke on the water. Lidi zpívali spolu s kapelou, tleskali, radostně pokřikovali.
Šoupu sem jedno z nejkvalitnějších videí co jsem našla. Kvalita teda není nic extra, protože kamery a foťáky byly zakázané.


A tady dalších pár nekvalitních videí...

Tohle video je točené z té strany, kde bylo sezení, tahle strana byla uplně mrtvá..lidi seděli jak v divadle...Svým způsobem škoda..
Lepší je, když si to pustíte do sluchátek.


Děkuju za tenhle den.:)
Jinak před Vánocema máme v plánu ještě Decance a příští rok Sonisphere zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tvoje Aneta Tvoje Aneta | 25. června 2011 v 22:17 | Reagovat

JEje, já mám takovou radost že se ti to líbilo a díky tvýmu článku jsem si vlastně uvědomila jak supr to bylo. :D

2 Karolína Karolína | 26. června 2011 v 10:11 | Reagovat

To jsem ráda:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama