Březen 2012

Emilie Autumn 17.4.2012

29. března 2012 v 18:32 Something like a diary

Ráno jsem vyrazili do Prahy již v devět hodin. Tudíž jsem dorazili v deset.->Mrk to Metropole do Vagabondu( a ty nádherné boty tam stále mají)-> Ikea- krysa pro Em.
Dále metrem na Starosměstké, kde je fajn pizzerie. -> redraven -> "second hand" -> Metrem na Černý Most a odtud autobusem do Kyje.
Před kulturním domem seděla Veronica na obrubníku, pak se zvedla a šla k autobusu a tam stála, tak jsme za ni šli požádat o podpis. Byla moc milá podepsala se, objala mě, řikala, že jsme krásní. Pak jsem už měli namířeno ke vchodu, ale zrovna vyšla z Autobusu Em a Bloody Crumpets. Emilie hned přišla, krásným "hello!" pozdravila, objala nás, dala nám pusu, poškrábala. Chvlila mi spoustu oblečení. Také řikala něco jako "Vezmu ti všechno oblečení a uteču" a tahala mě za vestu. Zatím, co já jsem se snažila její šálu vymotat z mé přezky na tašce, Emilie nám říkala spoustu lichotek a , že se moc těší. Maggot se líbil mé pastelově růžové tílko s volánky :D. Pak se mi podepsala a Maggot s Contessou též. Pak jsme šli ke vchodu a Em s BC se šly "občerstvit" a chvilku vysedávaly na slunci. Bylo pomerně hezké počasí, slunce moc nepálilo. Do domu vcházelo hodně "pracovníků" a jeden z nich s náma i mluvil a ptal se proč jsme tu tak brzy, jestli je "ta Emilka tak známá", říkám, že ne, že je ale skvělá. Asi kolem třetí(?) hodiny přijela Anet se svou sestrou. Pak procházel zas ten pán, co s náma mluvil a pustil nás do vnitř jen nakouknout, jak je to velké a jak už to vypadá a Byla tam Veronica a vystavovala prodejní plakáty..Dloooooouho jsme si povídali a čekali na Lolu...Mezi tím už přicházelo jen málo lidí cca 6.
Lola přijela kolem čtvrté(?) a dlooooho jsem si povídali. Pak jsem přes skleněné dveře viděli Contessu, Veronicu i Maggot...a slyšeli zvukovku. Nádhera:). Kolem šesté už začalo přicházet více lidí...Ale pořád to bylo málo.. Ač někteří, kteří seděli před hospodou a pili pivo se na poslední chvíli snažili dostat do předu. Nervilo mě to, bála jsem se, aby mě ta jedna mrcha nepředběhla, když tam tak podstvivě stojim už tak dlouho. Pár lidí předběhli, ale nás ne.

Když nás konečně v osm hodin pustili do vnitř lidi se tlačili. Šla jsem první, vybrala jsem si místo v první řadě přímo u prostřed. Zamnou měla jít Anet, ale přišla Lola...:D Anet se sekla u vchodu díky tlačícímu se davu, ale nakonec měla místo, tam, kde chtěla. uprostřed víc vlevo tam, kde Maggot většinou dělá Stage diving. Hodinu jsme čekali, ale bylo to příjemnějí než venku, hrála supr hudba :D. V osm hodin zhasla světla a show začla jako obvykle Emiliiny koncerty začínají. Best safety lies in fear-příchod Bloody Crumpets po ní následovala 4 o'clock a příchod Em. Vždycky jsem si myslela, že Emiliin hlas je fakt strašně krásný, ale on je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější. Emilie a Maggie jsou tak malinké a roztomilé, Veronica je tak sexy a Contessa je tak hezky děsivá. Hrály nové i starší písně. Emilie na housle zahrála asi jen dvakrát, ale stejně to bylo nádherná show. Nebudu podrobně popisovat celý koncert, stejně je toho plný internet. Byl to zaručeně nejlepší koncert, na kterém jsem dosud byla. Po koncertě jsem si koupila náramek Asylum Army a podepsaný plakát Maggot. Anet po koncertě běhala okolo KD, aby měla taky podpis. Když byla Anet na druhém konci domu, Maggie koukala za oknem a mávala nebo si nenápadně šla pro pití do hospody "Pššt" a smála se :D. Nakonec se fanouškům podařilo Bloody Crumpets "vyhnat" z KD...dívky se fotily, podepisovaly. Em se nějakým způsobem podařilo vlézt do autobusu nebo se schovávala někde v KD. Vyfotila jsem se s Maggie a jsem moc spokojená. Skvělý koncert^^.
Nakonec mám fotky i s Em, které našla Lola:).

Fotky pod perexem